Що таке шток гідроциліндра та як його роблять

Категорії
Зміст
  1. Заготовки та матеріали
  2. Вимоги
  3. Заходи щодо захисту

Шток гідроциліндра - одна з основних деталей, своєрідна тяга або штовхач, що передає зусилля від поршня до підключеного механізму. Залежно від схеми роботи гідроприводу шток відчуває циклічні знакозмінні навантаження розтягування і стискування, працюючи на тягнучому чи штовхаючому дії.

Заготовки та матеріали

Для виготовлення штоків використовуються конструкційні сталі марок 35 і 45, 20Г2 і 40Г2, а при підвищених навантаженнях і температурах – 38ХМА, 40ХМ, 40Х2Н2МА, 38ХГМ. Для агресивних умов застосовують нержавіючі сталі – 08Х18Н10Т та 05Х18Н10Т.
Як заготовки зазвичай беруть круглий прокат. На ринку металу також доступні вузькоспеціалізовані рішення саме для виробництва штоків: хромовані прутки, круги з поверхневим загартуванням, трубки для телескопічних конструкцій. Такі заготовки не потребують обточування робочої шийки, обробляються тільки посадкові місця під поршень та кріплення на вихідному кінці.

Вимоги

Робоча поверхня штока, що постійно контактує з ущільненням, виконується з полем допуску f8 або e8, ступінь під установку поршня – h8.
Радіальне биття робочої поверхні щодо місця під поршень має перевищувати 0,01 мм. Для забезпечення такої точності заготовки обточують та шліфують виключно в центрах, у тому числі з люнетом.
Чистота обробки - не грубіше Ra 0,8 мкм.
Для штоків рекомендується покращення до твердості 229..285 HB і поверхневе загартування ТВЧ 45..55 HRC. Замість гарту шийку можна захистити спеціальним покриттям.

Заходи щодо захисту

Шток - єдина деталь гідроприводу, яка циклічно знаходиться то всередині, то зовні, і постійно працює на стирання. У процесі експлуатації він піддається корозії та абразивному зносу. Якщо використовувати просто сталі з термообробкою, навіть найкращі та з високою твердістю, на шиї швидко з'являються сліди зносу – подряпини, задираки, місцева пластична деформація.
Тому частіше штока наплавляють нержавійкою або піддають хіміко-термічній обробці (азотування, карбонітрування, ціанування) або хромують поверхню. Гальванічним методом осідає шар хрому товщиною 0,01..0,02 мм, з твердістю 60..70 HRC, після чого шийка полірується до Ra 0,25 мкм.
Для наплавлення штоків використовують спеціальні матеріали – сталевий та порошковий дріт марок Нп-30Х13, ПП-АН106, ПП-АН158, ПП-Нп-30Х20, ВЕЛТЕК-Н425. Така обробка з наступним гартуванням дає зносостійкий шар твердістю 40..60 HRC. Також наплавлення – найдешевший і найефективніший метод швидкого відновлення зношеного штока.

( 1 )
Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
Ім'я*
Email
Введіть коментар*