Повернення товару

Покупець має право відмовитися від отриманого Товару та розірвати Договір купівлі-продажу протягом 14 календарних днів з дня отримання Товару, за винятком дня купівлі, за винятком Товарів, які не підлягають обміну та/або поверненню.

Товар не підлягає поверненню у таких випадках:

 • товар не підлягає поверненню згідно з Додатком № 3 до Постанови Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 р. М 172.
 • порушено цілісність індивідуальної упаковки;
 • на товарі є сліди використання;
 • з моменту придбання товару минуло 14 днів;
 • порушена цілісність ярликів;
 • не збережено споживчих якостей товару;
 • не збережено товарний вид товару;
 • закінчився гарантійний термін товару.

При поверненні Товару, що постачається в індивідуальній упаковці (упаковці виробника), Покупець зобов'язаний упакувати такий Товар додатково, зберігши вигляд Товару в індивідуальній упаковці. Продавець має право відмовити в прийомі товару, що повертається, якщо він був запакований неналежним чином, внаслідок чого на ньому (на індивідуальній упаковці) залишилися сліди та/або пошкодження (в т.ч. що виникають при його транспортуванні (подряпини, пом'ятості, нанесення маркування, додаткова) фіксація скотчем вантажу та/або супровідних документів тощо) як Товар, товарний вигляд якого не збережений Покупцем.

Якщо разом з Товаром Покупцеві було надано технічний паспорт, гарантійний талон або інший документ, вимоги Покупця розглядаються Продавцем лише за умови надання зазначених документів.

У разі повернення Покупцем товару у неналежній комплектації повернення Продавцем не приймається та повертається Покупцю. При цьому при формуванні правильної комплектності повернення Покупець може повторно надіслати товар до повернення Продавцю.

Повертаний товар, що комплектується товарною накладною, повинен бути висланий Покупцем або поштою за адресою відправника.

Повернення Товару належної якості

 • Повернення Товару належної якості можливе у разі, якщо товар не використовувався, збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також збережено розрахунковий документ, виданий Покупцю разом із проданим товаром.
 • При відмові Покупця від Товару та дотримання умов п.7.5.1. Продавець повертає йому вартість поверненого Товару протягом 30 днів від дати надходження поверненого Товару на склад Продавця разом із заповненою Покупцем заявою на повернення. Повернення коштів вартості Товару здійснюється виключно особі, зазначеній у Замовленні на Товар, за умови надання такою особою копії його (її) національного паспорта, ідентифікаційного коду та квитанції про оплату Товару, за який повертаються кошти. Якщо Покупець у Замовленні вказав неправильні дані або не надав для повернення коштів усі документи, перелічені вище, Продавець залишає за собою право відмовити такому Покупцю у поверненні грошових коштів.
 • Якщо на момент звернення Покупця аналогічний товар відсутній у продажу у Продавця, Покупець має право відмовитися від виконання цієї Угоди та вимагати повернення сплаченої за вказаний Товар грошової суми. Продавець зобов'язаний повернути сплачену за повернений товар грошову суму протягом 30 днів від дня повернення Товару.

Повернення Товару неналежної якості

 • Під товаром неналежної якості мається на увазі товар, який несправний і може забезпечити виконання своїх функціональних якостей. Отриманий Товар має відповідати опису на Сайті. Відмінність елементів дизайну або оформлення кольорової гами від заявлених в описі на Сайті не є ознакою неналежної якості Товару та/або неможливості використання його за призначенням.
 • Зовнішній вигляд та комплектність Товару, а також комплектність всього Замовлення повинні бути перевірені Одержувачем у момент доставки Товару.
 • Після отримання Замовлення претензії до зовнішніх дефектів товару, його кількості, комплектності та товарного вигляду не приймаються та не можуть бути підставою для повернення товару.
  Вимоги щодо повернення сплаченої за товар грошової суми підлягають задоволенню протягом 30 днів з дня пред'явлення відповідної вимоги (ст. 13, п. 4 ст. 12 Закону України „Про захист прав споживачів”).
  Відправлення товарів при поверненні здійснюється за рахунок покупця.
 • Покупець вважається поінформованим, що у разі недотримання вимог щодо оформлення повернення товару та внаслідок цього неприйняття товару до повернення Продавцем Продавець не несе відповідальності за збереження та повернення товару перевізником Покупцю.
 • При цьому Продавець гарантує, що про відмову в прийнятті товару повідомить Покупця протягом 2 (двох) робочих днів за вказаними Покупцем реквізитами під час реєстрації на сайті або оформлення замовлення без реєстрації.
 • Повернення коштів здійснюється за допомогою повернення вартості сплаченого Товару поштовим переказом або шляхом перерахування на банківську картку (картка має бути емітована на території України; валюта картки гривня).